КазГАСА колледж на казахском

Қазақстан халқының Тілдері күніне арналған онкүндік

20-30 қыркүйек аралығында "ҚазБСҚА жанындағы Колледж-мектепте" Қазақстан халықтарының Тілдер күніне арналған онкүндік өтті. Онкүндіктің басты тақырыбы Қазақстанның көпұлтты халқының тілдік мәдениеті мен жалпыадамзаттық рухани құндылықтарын атап өту болды.

Жалпы білім беру пәндерінің оқытушыларымен ұйымдастырған онкүндік жұмысына ашық сабақтар, ашық кураторлық сағаттар, конкурстар, зияткерлік ойындар, сондай-ақ "Тіл достықтың алтын көпір" атты онкүндігінің жабылуы өткізілді, оған колледждің 1, 2 курс студенттері белсенді қатысты. Плакаттар мен қабырға газеттерінің көрмесі ұйымдастырылды, онда білім алушылар Қазақстан Республикасында тұратын барлық халықтардың мәдениеті мен тілдеріне құрмет көрсетті.